LOGO

Anasayfa > Güncel, Manset, Son Dakika > CTB’den Belediye Başkanı Boydak’a Ziyaret

22.11.2018 Per, 11:22

Reklam Alanı

İlçemiz Ticaret Borsası (CTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Meclis Başkanı Ali Cem SANDIKÇI, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ferruh ARSLAN ve İbrahim Melih Çetin, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin AVER ve Genel Sekreter Yeliz AYDAR, İlçemiz Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’ı ziyaret etti.

CTB’de 1 Nisan tarihinde gerçekleştirilen organ seçimlerinin ardından oluşan yeni Meclis Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, çeşitli kurum ve kuruluşlara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

Son olarak İlçemiz Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’la bir araya gelen CTB heyeti, ikili iş birliği konularında istişarelerde bulundular.

CTB heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçemiz Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, yaptığı konuşmada, yeni dönemde borsa yönetiminde görev alan Meclis Divanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

İlçemiz Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR ise ziyarette yaptığı konuşmada, Ceyhan ekonomisinin kalkınmasına yönelik çalışmalara Borsa Olarak aralıksız devam edeceklerinin ifadesini kullandı.

CTB Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa AYDAR ve Meclis Başkanımız Ali Cem Sandıkçı yatırımlar hakkında da bilgiler verdiler.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.