LOGO

Anasayfa > Güncel, Manset, Son Dakika > CEYHAN’DAKİ HUZUREVİ HUZURSUZ EDİYOR

22.11.2018 Per, 11:18

Reklam Alanı

                İlçemizde bundan yaklaşık 10 yıl önce bir hayırsever işadamı tarafından güzelim Atatürk Parkında inşa edilen ve bir türlü yapımı tamamlanamayan 100 kişi kapasiteli huzurevi, vatandaşları huzursuz etmeye başladı.

                Vatandaşlar, İlçemiz Hükümet Konağı kuzey cephesinde bulunan güzelim Atatürk Parkında yaptırılan ve bir türlü yapımı tamamlanamayan huzurevinin inşaatı kendilerini huzursuz etmeye b.aşladığını belirterek, “Huzurevinin inşaatı adeta fuhuşçuların ve uyuşturucu kullananların mekanı haline geldi. Bundan yaklaşık 10 yıl önce inşaatına başlanan huzurevi ne zaman bitecek bir türlü anlayamadık. Zaman zaman basında yer almasına karşın bu güne kadar ilgilenen olmadı” dediler.

                Atatürk Parkında yaptırılan huzurevinin inşaatı çirkin bir görünüm teşkil ettiğini söyleyen vatandaşlar, “Bu inşaat yapılmadan önce güzelim Atatürk Parkında çeşitli etkinlikler düzenleniyordu. Çay bahçesi vardı, buraya gelip çayımızı yudumlarken stres atıyorduk. Güzel bir havuz vardı ördekler ve kazlar yüzüyordu. Ayrıca hayvanat bahçesi de vardı. Bu inşaat buraya yapılınca her şey yok oldu ve güzelim Atatürk Parkımız tarihe karıştı” şeklinde konuştular.   

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.