LOGO

Anasayfa > Güncel, Manset, Son Dakika > CEYHAN’DA 30 YILLIK ÖRNEK ŞOFÖR TUNCAY ALTUN

22.11.2018 Per, 11:20

Reklam Alanı

                İlçemizde yaklaşık 30 yıldan buyana çeşitli araçlarda şoförlük yapan ve mesleği boyunca hiçbir kaza yapmadığı gibi trafik cezası da almayan Tuncay Altun mesleğini sürdürmeye devam ediyor.

                İlçemizde örnek şoför olarak bilinen Tuncay Altun, yaklaşık 30 yıldan buyana gerek kamu kuruluşlarında, gerekse özel sektörde şoförlük yaptığını belirterek, “Mesleğim boyunca çeşitli araçlarda şoförlük yaptım. Bu güne kadar her hangi bir trafik kazası yapmadığım gibi trafik cezasını da almadım. Uykumu almadan kesinlikle yola çıkmam. Araç kullanırken mutlaka emniyet kemerimi takarım ve cep telefonu ile konuşmam” dedi.

                Meydana gelen trafik kazalarının genelikle sürücü hatasından kaynaklandığını söyleyen Tuncay Altun, “gözünü açıp kırpmayla trafik kazası oluşur. Sürücülere tavsiyem araç kullanırken mutlaka emniyet kemerinizi takın, cep telefonu ile konuşmayın, alkol içmeyin ve sigara kullanmayın. Saniyenin içinde trafik kazaları meydana gelir. Aracınıza bindirdiğiniz kişilerin can güvenliği sizin elinizdedir. Çok dikkatli olmanızı istiyorum” diye konuştu.

                Vatandaşlar ise Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün 30 yıldan buyana mesleği boyunca hiç kaza yapmayan ve trafik cezası almayan Tuncay Altun’u ödüllendirmesi gerektiğini söylediler.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.