LOGO

Anasayfa > Güncel, Manset, Son Dakika > CEYHAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN MOTOSİKLET VE BİSİKLETLERE TRAFİK UYGULAMASI

22.11.2018 Per, 11:29

Reklam Alanı

                İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından tek yönlü caddelerden ters yöne gitmekte olan motosiklet ve bisikletlere yönelik trafik uygulaması yapıldı.

                İlçe Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız’ın talimatı üzerine harekete geçen Ceyhan Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri tarafından ilçenin en işlek caddelerinde motosiklet ve bisikletlere yönelik trafik uygulaması başlatıldı.

                Polis ekipleri tarafından yapılan trafik uygulamasında, tek yönlü caddelerde ters yönden gelen çok sayıda motosiklet ve bisiklet sürücülerine trafik cezası uygulandı.

                Polis ekipleri, trafik kurallarına uymayan bisiklet sürücülerini ikaz ederken, motosiklet sürücülerine ise 108’er lira para cezası uygulamak zorunda kaldı.

                İlçe Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız, vatandaşların can güvenliğini sağlamak akmacıyla ilçe merkezinde başlattıkları trafik uygulamasını aralıksız bir şekilde sürdüreceklerini belirterek, trafik kurallarını ihlal eden ve vatandaşların can güvenliğini hiçe sayan sürücüleri kesinlikle affetmeyeceklerini söyledi.

                Vatandaşlar ise Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından başlatılan trafik uygulamasından memnun olduklarını ifade ettiler.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.