LOGO

Anasayfa > Güncel, Manset, Spor > BAŞKAN VEKİLİ ALİ ALPER BOYDAK VOLEYBOLCULARA BAŞARILAR DİLEDİ

05.02.2018 Pts, 16:17

İlçemiz Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak,  Voleybol turnuvasında Adana  il birinciliğini kazanan İlçemiz İMKB Lisesi öğrencilerini kabul etti.

Okul Müdürü Veysel Demir ve Beden Eğitimi Öğretmeni Aydın Balıkoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette öğrenciler, Başkan vekili Ali Alper Boydak’a kazandıkları kupayı takdim etti.

Ceyhanlı Voleybolcuları elde ettikleri başarılardan dolayı kutlayan Başkan vekili Boydak, öğrencilere kol saati hediye etti.

 

BOYDAK: SİZLERİN HER ZAMAN YANINIZDA OLACAĞIZ

 Okul Müdürü Veysel Demir, Beden Eğitimi Öğretmeni Ayhan Balıkoğlu’nu ve başarılı voleybolcuları, tebrik eden Başkan vekili Boydak,  “ sizlerle gurur duyuyorum. Elde ettiğiniz başarılarla Ceyhan’ın gururu oldunuz.  Ceyhan Belediyesi olarak her zaman yanınızda olacağız.” dedi.

İMKB Lisesi Müdürü Veysel Demir ise gösterdiği ilgiden dolayı Başkan vekili Ali Alper Boydak’a teşekkür etti.

 

 

BAŞKAN VEKİLİ BOYDAK’TAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA DESTEK

İlçemiz  Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak, Adana Valiliği ve Türk Kızılay’ı Adana Şubesi işbirliğiyle “Kahraman Olmak Kanımızda Var” sloganıyla başlattığı kan bağışı kampanyasına destek verdi.

Belediye personeliyle birlikte başlatılan kampanya çerçevesinde kan bağışında bulunan Boydak, kan bağışının ulvi bir görev olduğunu ifade etti.

Başkan vekili Ali Alper Boydak, “Adana Valiliğimizin ve Türk Kızılay’ı Adana Şubesi işbirliğiyle düzenlenen kan bağışı kampanyasına destek vermek amacıyla buradayız. Personellerimizle birlikte kan bağışı gönüllüsü olarak kan verdik. Kan bağışçılarımız ulvi bir görevi yerine getiriyor. Bu anlamlı kampanyanın düzenlenmesi noktasında Başta Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş olmak üzere Türk Kızılayı’nın değerli personellerine ve kan bağışında bulunan herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.