LOGO

Anasayfa > Güncel, Manset, Video Haber > Mehmetçiğe Osmaniye Fıstığı

27.01.2018 Cts, 16:55

Mehmetçiğe Osmaniye fıstığı Osmaniye Fıstıkçılar Sitesi esnafı tarafından Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan askerlere 8 ton yer fıstığı ve kuru üzüm gönderildiOSMANİYE – Osmaniye Fıstıkçılar Sitesi esnafı tarafında Suriye’nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin…

Osmaniye Fıstıkçılar Sitesi esnafı tarafından Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan askerlere 8 ton yer fıstığı ve kuru üzüm gönderildi

OSMANİYE – Osmaniye Fıstıkçılar Sitesi esnafı tarafında Suriye’nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan askerlere 8 ton yer fıstığı ve kuru üzüm gönderdi. 
Osmaniye’nin Cevdetiye beldesinde faaliyet gösteren Osmaniye Fıstıkçılar Sitesi esnafı tarafından paketler halinde hazırlanan karışık yer fıstığı ve kuru üzüm kamyona yüklenmesinin ardından karayolu ile Hatay sınırına ulaştırılmak üzere yola çıktı.
Mehmetçik için yapılan duanın ardından konuşan Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, “8 ton civarında yer fıstığı ve kuru üzümü Mehmetçiğimize gönderiyoruz. İnşallah güç kuvvet olur. Ordumuzun Mehmetçiğimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Mahsur ve muzaffer eylesin inşallah” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.